Ultra-trendy oversize Bavlnená zmes s kapucňou s vreckom

„Doplňte svoju mikinu s trendovými bežeckými nohavičkami alebo širokými nohami pletené šortky a robustné tenisky pre uvoľnený vzhľad krajiny. A pre súpravu v štýle ulice ju kombinujte s bielymi džínsy a dreváky.“

Opis tohto produktu:

Superoversize mikina-cut-trendy model v štýle streetwear. Tiež sa objavili v jarných a letných zbierkach Balenciaga, Gucci a Acne Studios. Mikina bez dekorácie v univerzálnej Nahé farbe z pohodlného materiálu z bavlnenej zmesi. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní.

Podrobnosti o produkte:

  • Vlastná značka (výroba: Petrohrad, Rusko);
  • Superoversize-cut-SS ‚ 20 mólo trend z Balenciaga, Gucci a akné Studios ukazuje;
  • Znížená ramenná línia zdôrazňuje voľné uloženie;
  • Univerzálna nahá farba;
  • Klokan vrecko na prednej strane.

Zloženie: 80% bavlna, 20% polyester-prírodný zmiešaný materiál, ktorý dokonale drží svoj tvar.

Obrázok:

  • Obraz, ktorý je uvedený na tomto modeli, je doplnený: nahé lakonické mulice s podpätkami.

Dámske mikiny – produkt vývoja príležitostného štýlu – sa v posledných rokoch stali tak populárnymi, že majú každý rok príležitosť doplniť zoznam nevyhnutných zástupcov všetkých vekových skupín. Štýl oblečenia je veľmi podobný mikine s prvkami mikiny. Mikiny sú ideálne pre šport, rekreačné výlety a prechádzky. Niektoré modely spĺňajú požiadavky na obliekanie (a dopyt po nich neustále rastie).

Dámske svetre a mikiny, prezentované v našom internetovom obchode, sú vyrobené z mäkkých a teplých materiálov v jasných farbách a majú širokú škálu veľkostí. Svoj obľúbený model si môžete objednať vyplnením vyzdvihnutia z obchodu alebo doručením do domu. Zľavy a bonusový program zaručujú zľavu.